Juveelehete maksumuse hindamine

Lisateave
Kuld
tag

€23.50

1 g

tag

€37.50

1 g

tag

€47.50

1 g

tag

€63.50

1 g

Hõbe
tag

€0.40

1 g

tag

€0.40

1 g

tag

€0.40

1 g

tag

€0.40

1 g

Intressimäär

Summa: 1800

0
600
1800
3000
4500
6000

Ajavahemik: 3

3
7
14
30
pä.
 
wallet banner

1800

Summa
calendar

3

Päevade arv
twister percent

2%

Intressimäär
file banner

1836

Tagastatav summa

Ehted hindamistingimused

al. 1€
ku. 599€
5%
30 päevad
4%
14 päevad
3%
7 päevad
al. 600€
ku. 10 000€
4%
30 päevad
3%
14 päevad
2%
7 päevad

Eelhinnangu saate telefoni teel

Arvestuse saate meie juhtidelt täiesti tasuta! Sisestage oma nimi ja telefoninumber ning me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!

Golden Lombardis ehete hindamise eelised
Hingega äri

Püsiklientidele lojaalne. Pakume tuge ega teravda olukorda, kui olete sattunud raskustesse ega ole jõudnud õigel päeval makset teha. Toetame mitte sõna, vaid teoga

Töötame puhtalt

Varastatud vara on meie pandimaja jaoks tabu. Me ei võta tagatiseks ega osta tooteid ja vara, mille soetamise aususes me kindlad pole

Raha kiiresti kätte

Meie ekspert hindab teie toote ära (olgu selleks kuldehted või mõni seade) mõne minutiga. Pandimajja sisenemise hetkest kuni raha kättesaamiseni ei lähe rohkem kui 5-10 minutit

Pakume konkurentide omast kõrgemat hinda

Meile meeldib rääkida oma pandimajast seda, et ajame äri hingega. Seetõttu püüame pakkuda teie asjade eest linna heldeimat hinda, madaldamata maksumust kunstlikult. Hindame õiglaselt, võttes arvesse nii teie kui ka enda huve.


Laenuandmise etapid
Samm nr 1
Tooge oma tooted pandimajja või saatke esialgseks hindamiseks foto.
Samm nr 2
Saage hinnapakkumine meie eksperdilt.
Samm nr 3
Saage panditud toote eest laen või müüge see meie poele vastavalt oma vajadustele.
Tingimused

1.  Eksklusiivsus. Eksklusiivsed ehted ja populaarsete brändide ehted maksavad rohkem, sest nende järele on suurem turunõudlus ja nad on konkurentsivõimelisemad.
2.  Toote seisukord.
 Loomulike kasutusjälgede korral ei märgi me toodet romuks, kuid peaksite mõistma, et hinnangulist maksumust mõjutab ka toote visuaalne atraktiivsus. Samuti peab toode olema terve.
3.  Turuhind. 
Mida rohkem analoogne ehe vabaturul maksab, seda rohkem saame teile selle eest pakkuda.

FAQ

Kuldehete hinda mõjutab mitu tegurit. Kõige põhilisemad tegurid on eseme kaal ja kulla proov. Lisaks proovile ja kaalule mõjutavad hinda ka bränd ja kollektsioon: kui teie ehted on juhtivate brändide tooted ja sellest tulenevalt kõrgema turuväärtusega, on väljastatav laenusumma suurem. Kui ehetes on vääriskive (olgu selleks siis kuldsõrmus, kõrvarõngad või ripats), siis pöörame tähelepanu ka kivi puhtusele, lihvile (parimaks peetakse ümmargust), värvile. Tooge oma kuldesemed Golden Lombardi hindamiseks ja võite olla kindlad, et pakume linna kõrgeimat hinda nii brändi- kui ka lihtsate kullast ehete eest.  On ju meie töö üks võtmeväärtusi vajadus luua tingimused, mille puhul ei arvestata mitte ainult meie, vaid ka teie huvidega. Meil on hea meel olla oma klientidele rasketel aegadel toeks.

Jah, muidugi. Meie pandimaja võtab pandiks briljante. Võtame vastu eri värvi ja lihviga kive. Populaarseimad on läbipaistvad briljandid, kuid meile saab  tuua ka muud tooni kive.

Briljantide hinda mõjutavad sellised tegurid nagu kivi kaal ja suurus, kivi puhtus, lihv (kõige kallim on 57-tahuline ümarlihv). Lisaks mõjutab briljandi hinnangulist maksumust kivi värv. Valged läbipaistvad briljandid on kõige väärtuslikumad. Tooge briljandid, mida soovite panti panna, meie kontorisse ja professionaalne hindaja teeb kindlaks summa, mida nende eest võite saada.

Jah, meie pandimaja võtab vastu hõbeehteid ja hõbedast aksessuaare. Hõbesõrmused, hõbeprossid, hõbeketid, diadeemid, nõelad, mansetinööbid. Kui tegemist on disaineri- või eksklusiivse ehtega, on sellel tõenäoliselt kõrgem väärtus kui lihtsal ehtel. Näidake meie hindajale hõbeehteid, mida soovite laenu saamiseks pantida, ja 5 minutiga saate teada, kui palju oleme nende eest valmis pakkuma.