Teenused

Miks kliendid valivad meie pandimaja

coin

Maksumus

Pakume teie toodete eest kõige heldemat hinda

coin

Paindlik protsent

Alates 2% suurtelt laenudelt ja alates 4% keskmistelt

coin

Võimalus osade kaupa välja osta

Saate panditud kulla osaliselt välja osta. Näiteks kui olete pannud panti 5 kuldeset ja laenu osaliselt tagasi maksnud, saate osa esemeid tagasi enne, kui olete laenu 100% tagasi maksnud

coin

Pakume konkurentide omast kõrgemat hinda

Meile meeldib rääkida oma pandimajast seda, et ajame äri hingega. Seetõttu püüame pakkuda teie asjade eest linna heldeimat hinda, madaldamata maksumust kunstlikult. Hindame õiglaselt, võttes arvesse nii teie kui ka enda huve.


FAQ

Meie pandimaja võtab vastu kuldkette, kuldkäevõrusid, kuldsõrmuseid, kullast abielusõrmuseid, kuldkõrvarõngaid, kuldripatseid, riste, ikoone, kuldprosse, kuldkellasid, kullast mansetinööpe. Samuti võtame tagatisena vastu kuldkellasid, kullast välgumihkleid ja muid väärtuslikke kullast valmistatud aksessuaare).  Võtame tagatiseks vastu nii lihtsaid kui ka eksklusiivseid ehteid. Eksklusiivseid ehteid hindame loomulikult kallimaks, sest need on kõrgema turuväärtusega, kuid meile võib tuua ka tavalisi kuldehteid ja me hindame need kallimaks kui meie konkurendid.

Jah, Golden Lombard võtab vastu romukulda. Võtame vastu romukulda prooviga 375, 585, 750, 999.

Aga muidugi. Meie pandimaja võtab tagatiseks vastu briljante. Briljantide hinda mõjutavad sellised tegurid nagu kivi kaal ja suurus, kivi puhtus, lihv (kõige kallim on 57-tahuline ümarlihv). Lisaks mõjutab briljandi hinnangulist maksumust kivi värv. Valged läbipaistvad briljandid  on kõige väärtuslikumad. Tooge briljandid, mida soovite tagatiseks jätta, meie kontorisse ja professionaalne hindaja teeb kindlaks, millise summa nende eest võite saada.

Jah, meie pandimaja võtab vastu hõbeehteid ja  hõbedast aksessuaare. Hõbesõrmuseid, hõbeprosse, hõbekette, diadeeme, nõelu, mansetinööpe. Kui  tegemist on disaineriehte  või eksklusiivse ehtega, on sellel tõenäoliselt kõrgem hind kui lihtsal ehtel. Näidake meie hindajale hõbeehteid, mida soovite laenu saamiseks pantida, ja 5 minutiga saate teada, kui palju oleme nende eest valmis pakkuma.

Hindame turvalisust sama kõrgelt kui oma mainet. Seetõttu suhtume hoiustamisprobleemidesse ülima vastutustundega.Hoiame teie vara ainult pangakambrites ja toome selle pandimajja alles pandilepingu lõppemise päeval või  kui soovite asja enne tähtaega lunastada. Golden Lombardi pandimajaga töötades võite olla oma vara puutumatuses kindel.

Kulla vastuvõtuhind on meie pandimajas väga konkurentsivõimeline. Lisaks püüame erinevalt teistest pandimajadest hinnata õiglaselt ega madalda teie esemete väärtust peaaegu märkamatute defektide tõttu. Seega, kui teie toode on heas seisukorras, võite alati loota selle maksimaalsele hinnangulisele maksumusele meie pandimajas. 

Meil on paindlik ja konkurentsivõimeline intressimäär ning töötame oma klientide jaoks võimalikult läbipaistvalt. Meie jaoks tähendab see töötada ausalt, näidates kõiki töötingimusi ja varjamata lisatasusid, et olla oma klientidele arusaadav ja usaldusväärne partner. Suurtelt laenudelt saame pakkuda intressimäära alates 2%, keskmistelt  alates 4%.

Jah, muidugi, saate laenu alati pikendada, kui maksega on probleeme tekkinud. Omalt poolt pakume teile pikendamiseks optimaalseid tingimusi ja toetame teid raskuste korral.

Soovi korral saab laenu pikendada, sest see on tagatud panditud asja või asjadega. Kui teil on tekkinud raskused intresside õigeaegse tasumisega, kuid te ei soovi asjast ilma jääda, kuna teie jaoks on see kõrge väärtusega, võtke meiega ühendust, leiame olukorrast väljapääsu, võttes arvesse kõigi osapoolte huvisid.

Kui olete asja väljaostmise osas ümber mõelnud, siis andke meile sellest teada ja me lõpetame laenulepingu. See ei ole kohustuslik, kuid soovitatav.

Te ei ole kohustatud panditud asja välja ostma, kui see on teie jaoks oma tähtsuse kaotanud. Teie tagatis katab saadud kiirlaenu 100% ja teile ei jää kohustusi. Lihtsalt andke meile teada, et te ei soovi laenulepingut pikendada ja sellest piisab.

Et pandimajast laenu saada, tooge oma kuld hindamiseks. Võtame tagatiseks vastu nii eksklusiivseid kuldehteid kui ka lihtsaid. Lisaks ehetele võtame vastu kullast aksessuaare ja kuldkellasid. Kulla hinnangulist maksumust mõjutavad eseme kaal, metalli puhtus ja värvus, kahjustuste olemasolu või puudumine, vääriskivide olemasolu või puudumine, samuti ehte või aksessuaari eksklusiivsus.
 Võite olla kindel, et Golden Lombardis saate  kulla eest meie konkurentide omast kõrgema hinna, samas säilitame paindlikud koostöötingimused ja pakume soodsat protsenti.


Meie pandimaja asub aadressil Tallinn, Linnamäe tee 37A

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum." Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.