Juveeltoodete ja seadmete pantimine

Lisateave
Kuld
tag

€23.00

tema 1 g

tag

€37.00

tema 1 g

tag

€47.00

tema 1 g

tag

€63.00

tema 1 g

Hõbe
tag

€0.40

tema 1 g

tag

€0.40

tema 1 g

tag

€0.40

tema 1 g

tag

€0.40

tema 1 g

Intressimäär

Summa: 1800

0
600
1800
3000
4500
6000

Ajavahemik: 3

3
7
14
30
pä.
 
wallet banner

1800

Summa
calendar

3

Päevade arv
twister percent

2%

Intressimäär
file banner

1836

Tagastatav summa

Ehted hindamistingimused

al. 1€
ku. 599€
5%
30 päevad
4%
14 päevad
3%
7 päevad
al. 600€
ku. 10 000€
4%
30 päevad
3%
14 päevad
2%
7 päevad

Eelhinnangu saate telefoni teel

Arvestuse saate meie juhtidelt täiesti tasuta! Sisestage oma nimi ja telefoninumber ning me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!

Golden Lombardis ehete hindamise eelised
Laenu saamise kiirus

Ükski laenu saamise etapp ei võta rohkem kui 5 minutit, eeldusel, et tooteid pole väga palju

Pakume kõige heldemat hinda

Öeldakse, et anname toodete eest  Tallinnas  kõige kõrgemat hinda. Hindame õiglaselt, madaldamata toote maksumust pisivigade tõttu

Hoiustamise turvalisus

Teie vara hoiustamisse suhtume vastutustundlikult: hoiame seda turvalistes pangakambrites ja toome pandimajja pandilepingu lõppemise päeval või kui soovite pandi enne tähtaega lunastada

Võimalus osade kaupa välja osta

Saate panditud kulla osaliselt välja osta. Näiteks kui olete pannud panti 5 kuldeset ja laenu osaliselt tagasi maksnud, saate osa esemeid tagasi enne, kui olete laenu 100% tagasi maksnud

Läbipaistvad töötingimused

Töötame kliendi jaoks läbipaistvalt, ei varja protsente, ei muuda töötingimusi „poolel teel”

Lepingutasu puudumine

Lepingutasu pole. Lepingutasu puudub ka siis, kui  olete lepingu kaotanud ja see on vaja taastada

Hingega äri

Püsiklientidele lojaalne. Pakume tuge ega teravda olukorda, kui olete sattunud raskustesse ega ole jõudnud õigel päeval makset teha. Toetame mitte sõna, vaid teoga

Töötame puhtalt

Varastatud vara on meie pandimaja jaoks tabu. Me ei võta tagatiseks ega osta tooteid ja vara, mille soetamise aususes me kindlad pole

Laenuandmise etapid
Samm nr 1
Tooge toode pandimajja hindamiseks või saatke esialgseks hindamiseks foto.
Samm nr 2
Ekspert hindab toodet ja pakub teile hinna, enamasti kõige konkurentsivõimelisema Tallinnas.
Samm nr 3
Lepime kokku laenu tähtaja ja allkirjastame lepingu.
Samm nr 4
Teie saate raha ja lahendate püstitatud ülesanded.
Tingimused

1. Laenu tähtaeg on 1 kuni 30 päeva ja teil on õigus laenulepingut pikendada.
2. Laenu kasutamise intressid arvutatakse lähtudes tegelikust tähtajast, sealhulgas pantimise päev ja väljaostu või taaspantimise päev.
3. Leping vormistatakse ainult isikut tõendava dokumendi alusel.
4. Lepingut ei sõlmita alla 18-aastaste isikutega.
5. Taaspantimise korral tasutakse vaid laenu viimase kasutusaja intressi ja osalise tagasimaksmise korral osa laenusummast.

FAQ

Protseduur on võimalikult lihtne ja võtab minuteid, kui tooteid pole palju. Teie toote meie pandimajja kuldesemed, mille eest soovite saada raha. Hindaja vaatab need üle ja pakub teile summa, mida saame nende eest anda (muide linna heldeim hind). Pärast seda sõlmime lepingu ja valime toodete  tagasi ostmiseks optimaalse tähtaja (leping on tasuta). Teie saate raha kätte ja hakkate lahendama oma probleeme 10 minutit pärast meie pandimajast lahkumist.

Jah, meie pandimajast saate laenu seadmete  tagatisel, nendeks on nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid. Hinnanguline laenusumma, mida võite saada, sõltub  tehnilistest näitajatest ja brändi populaarsusest. Samuti mõjutavad maksumust funktsionaalsus, defektide olemasolu või puudumine ning tegelik turuväärtus. Täpse maksumuse saate teada, kui külastate meie pandimaja. Tulge meile külla ja veenduge, et me mitte ainult ei hinda asju kõrgemalt kui meie konkurendid, vaid pakume ka paindlikke ja läbipaistvaid tingimusi tagatise väljaostuks (alates 2% suurtelt laenudelt  ja alates 4% keskmistelt).

Jah, loomulikult saab laenu alati pikendada, kui maksega probleeme  on tekkinud. Omalt poolt pakume teile pikendamiseks parimaid tingimusi ja toetame teid raskuste korral.

Soovi korral saate laenu pikendada, sest see on tagatud panditud eseme või esemetega. Kui olete asja tagasiostu osas ümber mõelnud, siis andke meile sellest teada ja me lõpetame laenulepingu.

Te ei ole kohustatud panditud eset tagasi ostma, kui see on teie jaoks oma tähtsuse kaotanud. Teie tagatis katab saadud kiirlaenu 100% ja teile ei jää kohustusi. Andke meile teada, et te ei soovi laenulepingut pikendada, ja sellest piisab.

Meie pandimaja võtab vastu kuldkette, kuldkäevõrusid, kuldsõrmuseid, kuldkõrvarõngaid, kuldripatseid, kuldprosse, kuldkellasid, kullast mansetinööpe. Samuti võtame vastu kuldkellasid, kullast välgumihkleid ja muid väärtuslikke aksessuaare.  Võtame tagatiseks vastu nii lihtsaid kui ka eksklusiivseid ehteid. Eksklusiivseid ehteid hinnatakse loomulikult kõrgemalt, sest neil on kõrgem turuväärtus, kuid meile võib tuua ka tavalisi kuldehteid ja me pakume nende eest konkurentide omast kõrgemat hinda.

Ehete puhul mõjutab hinda mitu tegurit. Kõige põhilisemad on eseme kaal ja kulla proov. Lisaks proovile ja kaalule mõjutavad hinda ka bränd ja kollektsioon: kui teie ehted on bränditooted ja sellest tulenevalt kõrgema turuväärtusega, on väljastatav laenusumma suurem. Kui ehetes (olgu selleks siis kuldsõrmus, kõrvarõngad või ripats) on vääriskive, siis pöörame tähelepanu ka kivi puhtusele, lihvile (parimaks peetakse ümarlihvi), värvile. Tooge oma kuldehted Golden Lombardi hindamiseks ja võite olla kindlad, et hindame linnas kõige kõrgemalt nii brändi- kui ka lihtsaid kuldehteid.  Peame  ju oma töö üheks võtmeväärtuseks vajadust luua tingimused, mille puhul ei arvestata mitte ainult meie, vaid ka teie huvidega. Meil on hea meel olla oma klientidele rasketel aegadel toeks.

Jah, meie pandimajas võetakse vastu kuldmünte. Kuldmündi hinda mõjutavad samad tegurid mis ehete hinda. Hind võib varieeruda olenevalt kulla kaalust ja proovist, mündi eksklusiivsusest ja turuväärtusest ning seisukorrast. Meie pandimajas võite saada oma kulla eest kõige paremat hinda, sest me püüame alati hinnata konkurentidest kõrgemalt. Tooge oma kuld meile ja saage tagatisega laen vaid 5-10 minutiga, ilma varjatud tasudeta ja paindliku tagasimakse protsendiga (alates 2% suurtelt summadelt ja alates 4% keskmistelt).

Meie pandimajja saate anda kuldsõrmused prooviga 375, 585, 750, 999 ja saada nende eest linna kõrgeimat hinda. Hindamõjutavad toote kvaliteet ja defektide olemasolu või puudumine, kaal, suurus, proov. Eksklusiivsete brändiehete turunõudlus on suurem, nii et saate nende eest alati rohkem kui lihtsate ehete eest. Tooge oma kuldsõrmused Golden Lombardi ja saage linna kõige paremat hinda ja kõige humaansemad laenutingimused.

Meie pandimaja võtab vastu kõiki kuldkette: peenikesi, keskmisi, massiivseid. Panti pandud toote hinda mõjutavad pikkus, kaal, muster, seisukord ja kulla proov. Võtame vastu nii lihtsaid kuldkette kui ka populaarsete kollektsioonide brändikette. Viimaste järele on turul suurem nõudlus, seega saame pakkuda teile kõrgemat hinda. Uurige keti  väärtust ja saage soodsaim hind ja paindlikud laenutingimused. Külastage meie pandimaja või saatke foto meie mänedžerile toote esialgseks hindamiseks.

Pantida saab ükskõik millise prooviga kuldkäevõru: 375, 585, 750 või 999. Meile tuuakse nii elegantseid ja kergeid kuldkäevõrusid kui ka massiivseid. Võite meil panti panna kõrge turuväärtusega eksklusiivsed käevõrud ja olla nende turvalisuses kindlad, sest klientide vara hoiame ainult pangakambrites ning toome pandi pandimajja tähtaja lõppedes või kui klient soovib selle varem välja osta. Usaldage oma kuld Golden Lombardile ja me pakume teile linna kõige paindlikumaid laenutingimusi ja kõrgeimat hinda.

Jah, me võtame vastu hõbeehteid ja hõbedast aksessuaare prooviga 875, 916, 925 ja 960. Meie pandimajas saate oma hõbeehete eest kõrgeimat hinda ja parimad laenutingimused (alates 2% suurtelt summadelt ja alates 4% keskmistelt).