Toodete ja seadmete ost

Lisateave
Kuld ja hõbe
tag
Sõrmused ja kõrvarõngad
tag
Ketid ja ripatsid
tag
Aksessuaarid ja eksklusiivtooted
tag
Kullasisaldusega esemed
Tehnikavidinad
tag
Nutitelefonid
tag
Tahvelarvutid
tag
Sülearvutid
tag
Telerid

Eelhinnangu saate telefoni teel

Arvestuse saate meie juhtidelt täiesti tasuta! Sisestage oma nimi ja telefoninumber ning me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!

Golden Lombardis ehete hindamise eelised
Töötame puhtalt

Varastatud vara on meie pandimaja jaoks tabu. Me ei võta tagatiseks ega osta tooteid ja vara, mille soetamise aususes me kindlad pole

Raha kiiresti kätte

Meie ekspert hindab teie toote ära (olgu selleks kuldehted või mõni seade) mõne minutiga. Pandimajja sisenemise hetkest kuni raha kättesaamiseni ei lähe rohkem kui 5-10 minutit

Pakume konkurentide omast kõrgemat hinda

Meile meeldib rääkida oma pandimajast seda, et ajame äri hingega. Seetõttu püüame pakkuda teie asjade eest linna heldeimat hinda, madaldamata maksumust kunstlikult. Hindame õiglaselt, võttes arvesse nii teie kui ka enda huve.


Äri, mille on loonud inimesed inimestele

Püsiklientidele lojaalsed. Neile, kes meid usaldavad ning ikka ja jälle meiega koostööd teevad, anname turul pakutavatele asjadele kõige meeldivamaid boonuseid ja kõrgeima hinna.

Laenuandmise etapid
Samm nr 1
Tooge toode pandimajja hindamiseks või saatke foto esialgse maksumuse hindamiseks
Samm nr 2
Ekspert hindab ära teie toote ja pakub väärilist hinda.
Samm nr 3
Allkirjastage leping ja saage sularaha. 5 minutit ja valmis

FAQ

Meie pandimaja ostab kuldkette, kuldkäevõrusid, kuldsõrmuseid, kuldkõrvarõngaid, kuldripatseid, kuldprosse, kullast mansetinööpe jne. Tagatiseks võtame ka kuldkellasid, kullast välgumihkleid ja muid väärtuslikke aksessuaare.  Võtame vastu nii lihtsaid kui ka eksklusiivseid ehteid. Eksklusiivsete ehete eest pakme loomulikult kõrgemat hinda, sest need on kõrgema turuväärtusega, kuid meile võib tuua ka tavalisi kuldehteid.

Jah, Golden Lombard ostab romukulda. Ostame romukulda  prooviga 375, 585, 750, 999.

Jah, meie pandimajja saate müüa nutitelefoni, tahvelarvuti, sülearvuti. Samuti saame osta tänapäevase teleri või digiboksi.Teie seadmete  maksumus sõltub mudeli tehnilistest karakteristikutest ja brändi populaarsusest. Ostu täpse maksumuse saate teada, kui külastate meie pandimaja. Peamine on teada, et pakume linna kõrgeimat hinda, seega, kui soovite saada oma seadme eest parimat hinda, säästke aega, tulge otse meie juurde.

Jah, muidugi. Meie pandimaja ostab briljante. Briljandi väärtust mõjutavad sellised tegurid nagu kivi kaal ja suurus, puhtus, lihv (kõige kallim on 57-tahuline ümarlihv). Lisaks mõjutab briljandi hinnangulist maksumust kivi värv. Valged läbipaistvad briljandid on kõige väärtuslikumad. Tooge briljandid, mida soovite panti panna, meie kontorisse ja professionaalne hindaja teeb kindlaks summa, mida võib nende eest saada.

Jah, meie pandimaja ostab erinevate brändide Šveitsi kellasid. Kui soovite müüa või pantida Šveitsi käekella, võtke meiega jututoas ühendust, et saada  teada esialgne maksumus, või astuge sisse pandimajja, et saada teada lõplik summa, mida saame nende eest pakkuda.

Jah, meie pandimaja ostab hõbeehteid ja hõbedast aksessuaare. Kui soovite müüa hõbesõrmuseid, hõbeprosse, hõbekette, diadeeme, nõelu, mansetinööpe jne, näidake neid meie hindajale ja 5 minutiga saategi linna parima hinnapakkumise. Kui  tegemist on disaineriehte või eksklusiivse ehtega, on sellel tõenäoliselt kõrgem hind kui lihtsal ehtel.

Peamine ehete hinda mõjutav tegur on kulla või hõbeda proov ning ehte kaal. Lisaks mõjutab hinda defektide olemasolu või puudumine. Vaatame ka, kas ehtes on vääriskive, ning kui on, siis kivi tüüpi, puhtust, suurust ja lihvi. Lisaks mõjutab hinda see, kas tegemist on brändi- ja eksklusiivse ehtega või mitte. Nagu näete, on palju tegureid, mis võivad kulla hinnangulist maksumust mõjutada. Ühes võite aga kindel olla -  Golden Lombard hindab teie ehted kallimaks kui konkurendid. Seega, kui soovite oma ehteid pantida või müüa ja saada nende eest kõrgeimat hinda, tulge Golden Lombardi.

Seadmete hinda mõjutavad brändi populaarsus, tehniline seisukord, välimus ja  potentsiaalne turuväärtus. Kui teie seade on heas seisukorras ja nõutud, võite olla kindlad, et pakume selle eest linna parimat hinda.

Romukulda saate osta nii kohaletoomisega, e-poe kaudu või külastage meie pandimaja aadressil Tallinn, Linnamäe tee 37a
ja valige vitriinist kulda.
Romukulda ostes peaksite mõistma, et enamasti ostate defektidega ja kividest puhastatud tooteid.
Enne kui esitate meie veebilehel tellimuse, võtke konsulteerimiseks ja konkreetset värvi romukulla saamiseks ühendust meie mänedžeriga, kes valib võimaluse korral optimaalse tooni.

E-poest ostmiseks peate lihtsalt valima grammide arvu ja esitama tellimuse. Ja juba 1 tööpäeva jooksul saadetakse teie tellimus märgitud aadressile (Eesti postiautomaatidesse saatmine on tasuta).

Olenemata sellest, kas ostate väärisehteid ja aksessuaare või romukulda, taandub e-poest ostmise protsess mõnele sammule ja on võimalikult lihtne.
 Kui teil on toote kohta küsimusi, võtke meiega ühendust sobival viisil ja mänedžer annab teile nõu kõigis küsimustes.
 Kui olete oma valiku teinud, saate turvaliselt vormistada tellimuse ostukorvis ning kõigest 1 tööpäeva jooksul pakime ja saadame teie tellimuse registreerumisel märgitud aadressile.

  
Eesti postkontoritesse on saatmine tasuta. Kui valite muu tarneviisi, arvestatakse maksumus kullerteenuste tariifide järgi tellimuse vormistamisel ostukorvis.

 Kogu teave tellimuse töötlemise oleku kohta kajastub teie isiklikul kontol meie veebilehel.

 Juhime tähelepanu sellele, et absoluutselt kõikidele meie pandimaja klientidele kehtib e-poes tehtud tellimuste kohta soodustuste süsteem, mille järgi saate oma tellimuselt 5-10% soodustust. Lisateavet leiate lojaalsusprogrammi lehelt.Paindlik soodustuste süsteem muudab eksklusiivsete kaupade ja ehete ostmise veelgi meeldivamaks ja teeb tuju heaks.

Kui elate Tallinnas, saate toodetele ise järele tulla aadressile Linnamäe tee 37a.
 Meil on hea meel teid näha Golden Lombardi kaupluse klientide seas. Head ostlemist!